اخبار,اخبار ورزشی ,مهداد ميناوند

 

اخبار ورزشی - ميناوند :اين جا عشق به فوتبال نيست
چه کسي دايي و کريمي را به جان هم انداخت؟

مهداد ميناوند ستاره سابق پرسپوليس و تيم ملي در تماس ديرهنگام با ورزش سه، آنچه بين علي دايي و علي کريمي رخ داد را به رويکرد کلي برنامه نود ربط مي دهد.

به گزارش ورزش سه، میناوند می گوید: در برنامه ای که سوژه اصلی اش مقابله با بازیکن سالاری است، دو اسطوره فوتبال ایران مقابل هم قرار می گیرند. این واقعا دردآور بود که هم تیمی های سابق من در تیم ملی اینطور علیه هم حرف بزنند. من واقعا نمی دانم چه ضرورتی داشت حرفهای کریمی را پخش کنند تا دایی هم بیاید جواب بدهد.

او در ادامه گفت: این حرمت شکنی ها، و این خراب شدن چهره آدمهای شاخصی مثل کریمی و دایی سنگ بنای اتفاقات بعدی است. اینکه احترام در جامعه از بین رفته لابد به این دلیل هم هست که در یک برنامه تلویزیونی، حرفهایی را پخش می کنند که بنیان فوتبال به هم بریزد. اگر یک ذره عشق به فوتبال باشد به خدا حرفهای کریمی را پخش نمی کردند. مگر همه نمی دانند دایی و کریمی با هم خوب نیستند؟ خب، می گذاشتند اوضاع بر همین منوال باشد نه اینکه بیایند و این جور این دو نفر در این مقیاس را به جان هم بیندازند. با این وضع فردا چه توقعی از بازیکن جوان پرسپولیس هست که احترام مربی اش را داشته باشد وقتی آدم های بزرگ فوتبال همه چیزشان در این برنامه از دست می رود؟

میناوند در بخش دیگری از حرفهایش هم گفت: کاش یک ذره اعتقاد هم در کار ما باشد. اگر آقای کلانی آنجاست و حرف می زند و به خاطر شخصیتش همه مجذوبش می شویم، چرا پشت بندش دایی و کریمی را روبه روی هم قرار می دهند؟ اگر قرار به رفع بازیکن سالاری است باید بزرگتری و کوچکتری هم رعایت شود. علی کریمی چرا درباره بزرگتر خود اینطور حرف می زند؟ چرا این ها پخشش می کنند؟ 


و اما حرف پایانی. بازیکن سابق اشتورم گراتس اتریش گفت: شما خودتان را بگذارید جای آنهایی که دایی و کریمی را با هم دوست داشته اند. امیدوارم من اشتباه کنم اما این هیجان کاذب و این که از دهان آدمها تیتر دربیاوریم تا فردا همه جا از ما حرف بزنند، ته داستان نیست. آخر قصه، همین وضعیت فعلی فوتبال است و نابودی دلخوشی هوادارهایی که روز به روز بیشتر از فوتبال دور می شوند. ولله حق دارند که بی خیال فوتبال بشوند.

اخبار ورزشی - ورزش سه

 رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.