اخبار ,اخبار ورزشی ,کارلوس کی روش

 

اخبار ورزشی - بند جنجالی که از قرارداد سرمربی تیم ملی حذف شد!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با اوکی شدن بلیت بازگشتم به نظر می‌رسد دیگر مشکلی برای تمدید قرارداد با تیم ملی وجود نداشته باشد.

کارلوس کی‌روش در گفت و گو با فارس، در خصوص آخرین روند مذاکراتش با فدراسیون فوتبال گفت: مدت‌ها بود که منتظر اوکی شدن بلیت برای بازگشت به ایران از سوی فدراسیون فوتبال بودم که آنها قول داده بودند پس از آماده شدن قرارداد نهایی این کار را انجام دهند که با اوکی شدن بلیت بازگشتم به نظر می‌رسد دیگر مشکلی برای تمدید قرارداد با تیم ملی وجود نداشته باشد و فرداشب به همین منظور به ایران بازخواهم گشت.

وی ادامه داد: باز هم تأکید می‌کنم که گویا بحث‌های مربوط به قراردادم مرتفع شده و فرداشب به ایران بازمی‌گردم تا پنجشنبه در نشست با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران قراردادم را با تیم ملی ایران تمدید کنم.

کی‌روش گفت: بر همین اساس دیگر مورد خاص و مشکلی برای تمدید قرارداد با تیم ملی ایران وجود ندارد و بلافاصله پس از تمدید قرارداد، برنامه‌هایم را برای آماده‌سازی تیم ملی آغاز خواهم کرد.

به گزارش فارس، پس از مصاحبه هفته گذشته کی‌روش با فارس مبنی براینکه به غیر از کفاشیان، هیچ فرد دیگری در مذاکرات طرفین (کی‌روش و کفاشیان) نقشی ندارد، سرمربی تیم ملی در مصاحبه دیگری مدعی شد که در قرارداد جدید او دست برده شده است که پس از پیگیری‌های خبرنگار فارس مشخص شد که منظور کی‌روش از این ادعا بندی بود که بر اساس آن وی به جز رئیس فدراسیون فوتبال می‌توانست درخواست‌هایش را به سرپرست تیم ملی نیز ارائه کند، که با توجه به حذف پست سرپرستی از تیم ملی بزرگسالان و اعتراض کی‌روش به این امر، این بند نیز از قرارداد جدید حذف شد تا کی‌روش سرانجام برای تمدید قرارداد با تیم ملی رضایت دهد.

اخبار ورزشی - فارس

 رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.