تاريخ : | | نویسنده : yourcamp

 

 

 

وزيرجهاد كشاورزي گفت: براي حمايت از توليد كنندگان داخلي، ممنوعيت واردات شير خشك را به گمرك و سازمان هاي ذيربط اعلام كرديم.

به گزارش ايرنا، صادق خليليان،جمعه در جلسه ديدار با كشاورزان و مسئولين شهرستان خوانسار كه درمحل سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد،افزود:ممنوعيت ورود شير خشك به گمرك اعلام شده و اگر در كارخانه اي از شيرخشك وارداتي استفاده كندبه عنوان قاچاق محسوب و جلو فعاليت آنها گرفته مي شود.

وي اظهارداشت: هم اكنون مقداري از شير خشك كه از قبل وارد كشور شده وجود دارد كه با اتمام آن بايد منتظر وضعيت بهتري براي توليد كنندگان شير باشيم.

خليليان همچنين با اشاره به قيمت گذاري مناسب خريد گندم از كشاورزان به مبلغ سه هزار و 600 ريال، اظهارداشت:واردات گندم به بخش خصوصي واگذار شده و لذا اگر دولت بخواهد گندم را با قيمت بيشتراز كشاورزان خريداري كند، بخش خصوصي اقدام به واردات آن به قيمت كمتر خواهد كرد كه در نهايت به ضرر كشاورزان خواهد شد.

وي در خصوص افزايش قيمت نان و ثابت ماندن قيمت خريد تضميني گندم گفت: دولت گندم را در گذشته از كشاورزان به قيمت مناسب خريداري مي كرد و با يارانه هايي كه به آن تعلق مي گرفت در اختيار نانوايان قرار مي داد اما پس از قانون هدفمندي يارانه ها و افزايش قيمت نان، اين يارانه ها قطع شده است.

وزيرجهادكشاورزي همچنين با اشاره به بدهي هاي كشاورزان و معوقات آنان به بانك كشاورزي، اظهارداشت: بااين بانك توافق شدكه به كشاورزان پس ازتعيين تكليف وام قبلي، وام جديد دهد.... / تحلیل : عصر ایران

 

 

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.