تاريخ : | | نویسنده : yourcamp

 

 

معماي نكونام در تيم كي‌روش

 

مذاکره بازيکن با باشگاه براي کسب اجازه!

معماي نكونام در تيم كي‌روش

از زمان حضور کارلوس کي‌روش در تيم ملي حضور جواد نکونام در اردوهاي تيم ملي به يک معما تبديل شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، در چند باري که از کي‌روش بابت غيبت هاي جواد نکونام در اردوي هاي تيم ملي سوال شد وي پاسخ داد که اين بازيکن طبق هماهنگي براي حضور در تورهاي تابستانه اوساسونا، در اردوها حضور ندارد و اعلام شد براي بازي با مالديو به تمرينات مي آيد.

در حالي که تيم ملي در اردوي اتريش بود جواد نکونام در تهران در کمپ تيم هاي ملي تمرين انفرادي انجام مي داد تا شبهات در خصوص عدم حضور وي در اردوي اتريش بيشتر شود. زماني که تيم ملي به ايران بازگشت تا تمرينات خود را براي بازي دوستانه با ماداگاسکار ادامه دهد جواد نکونام در اردوي تيم ملي ديده شد اما نام اين بازيکن در بازي با ماداگاسکار ديده نشد تا علامت تعجب ها بابت اين غيبت بيشتر شود و حتي تصور خط خوردن نام بازيکن اوساسونا براي بازي دوستانه به وجود آيد.

عباس ترابيان سرپرست تيم ملي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس در خصوص دليل غيبت نکونام در بازي دوستانه ديروز اظهار داشت: نکونام بازيکني نيست که بخواهد خط بخورد. او براي حضور در باشگاه اوساسونا و مذاکره با اين باشگاه براي حضور در بازي با مالديو به اسپانيا رفت.

وي در پاسخ به اين سؤال که بازي با مالديو در تاريخ فيفا است و چرا بايد يک بازيکن براي چنين مسابقه اي بايد با باشگاه مذاکره کند، گفت: باشگاه اوساسونا هنوز بحثي براي عدم اجازه به نکونام مطرح نکرده اما او رفته تا به آنها بگويد که ايران با مالديو بازي دارد. اگر باشگاه اوساسونا مخالف حضور نکونام باشد مجبوريم از طريق فيفا وارد عمل شويم.

به گزارش فارس، اعزام نکونام به اسپانيا براي مذاکره با باشگاهش در شرايطي که ديدار تيم ايران با مالديو در تقويم فيفا ثبت شده نمونه ديگري از ابهامات فدراسيون فوتبال است. اگر قرار بر مذاکره براي حضور يک بازيکن در تيم ملي باشد مگر نه اينکه اين مکاتبه بايد از طريق فدراسيون با باشگاه مورد نظر باشد؟ بر چه اساسي يک بازيکن خودش بايد با باشگاهش براي حضور در بازي تيم ملي کشور آن هم مسابقه اي که زير نظر فيفا است،‌ مذاکره کند؟

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.