عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید در دست فردی باشد که اطلاعات کافی از این بخش داشته و جزو خانواده ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.

به گزارش خانه ملت، رمضانعلی سبحانی‌فر در نشست علنی امروز (سه شنبه 22 مرداد) مجلس شورای اسلامی در موافقت با واعظی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات یکی از وزارتخانه‌های زیربنایی و زیرساختی بوده که در تمامی عرصه‌های جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید در دست فردی باشد که اطلاعات کافی از این بخش داشته و جزو خانواده ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.

وی تصریح کرد: واعظی فردی است که ساختار و نیروی انسانی وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات را می‌شناسد و می‌تواند از ظرفیت‌های موجود آن استفاده کند. لذا بر خود واجب دانستم از وی دفاع کنم چرا که واعظی از نیروهای متخصص، متدین و پرتلاش چه قبل و چه بعد از انقلاب است.

سبحانی‌فر به اقدامات مثبت و سازنده گذشته واعظی اشاره و عنوان کرد: توجه به محرومیت‌زدایی و گسترش صنایع ارتباطی و تحول اساسی در شیوه نگرش بخش تولیدی از اقدامات سازنده واعظی در سالیان گذشته محسوب می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم اظهار کرد: صنایع الکترونیک شهر شیراز در زمان وی طراحی و بنیانگذاری شد لذا از دکتر روحانی برای معرفی واعظی به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی افزود: واعظی شناخت کافی از بخش مربوطه خود داشته و چالش‌های آن را نیز پیش‌بینی کرده و برنامه‌ریزی‌های وی نیز حول محور سند چشم‌انداز توسعه است.

سبحانی‌فر تاکید کرد: توجه به روستاها و مناطق محروم، توجه به حقوق ملی و پاسخگویی اپراتورها و خدمات الکترونیک و دولت الکترونیک در اولویت‌های کاری واعظی قرار گرفته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: توجه به بخش خصوصی و حضور موثر در مجامع بین‌المللی نیاز امروز بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده که در گذشته از این موضوع غفلت شده بود که واعظی وزیر پیشنهادی به اهمیت آن پی برده و آن را مد نظر قرار خواهد داد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.