معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که آخرین برآوردهای اطاعاتی ماحاکی از مشکلات بزرگ رژیم صهیونیستی است تاکید کرد رژیم جعلی اسرائیل محکوم به نابودی است.

به گزارش فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس با اشاره به وضعیت اسفناک رژیم صهیونیستی و برشماری چالش ها و مشکلات بزرگ صهیونیست ها در حوزه های مختلف به ویژه عرصه های اجتماعی و نظامی اظهار داشت: با وجود بحران‌های سخت و پیچیده، دیر زمانی نخواهد گذشت که رژم جعلی و غاصب صهیونیستی با فروپاشی مواجه شود.

وی افزود: ماندگاری رژیم غاصب اسرائیل، بخاطر توانمندی و قدرت این حکومت جعلی اشغالگر نیست، بلکه بخاطر ضعف مفرط کشورهای عربی است.

سردار جزایری در تبیین این موضوع، خاطر نشان کرد: چنانچه مصر، اردن، عربستان و سایر کشورهای عربی ذیربط در موضوع فلسطین از حداقل‌های حکومت‌های مردمی برخوردار بودند، خیلی سالها پیش کار اسرائیل را یکسره می‌کردند. شکست‌های رسوا کننده صهیونیست‌ها در مقابل حزب‌الله و حماس طی سالهای اخیر بخوبی گویای واقعیت این رژیم پوشالی است و چنانچه سایر کشورهای عرب منطقه مشابه لبنان عمل می‌کردند، اکنون نامی از اسرائیل در میان نبود.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور همچنین اظهار داشت: همگان می‌دانند که پایداری رژیم غاصب صهیونیستی در سایه حمایت‌های گسترده امریکا و بعضی کشورهای غربی، زیر چتر صهیونیزم جهانی صورت می‌گیرد، با این وجود چنانچه در میان کشورهای منطقه وحدت نظر وجود داشته باشد، کاری از آمریکا برنمی‌آید و سرزمین فلسطین به فلسطینی‌ها بازگردانده خواهد شد.

وی گفت: در سایه غفلت و خودفروختگی سران ارتجاع عرب و حاکمان وابسته به غرب، جنایت‌های زیادی علیه مردم فلسطین صورت گرفته است و تاریخچه امریکا و صهیونیست‌ها جز جنگ و تجاوز و غارت و خونریزی چیزی در بر ندارد.

سردار جزایری با برشماری نگرانی های نظام سلطه و رژیم صهیونیستی از روند بیداری اسلامی و آگاهی ملت ها تصرح کرد: یکی از دلایل نگرانی فوق‌العاده امریکا و صهیونیست‌ها از بیداری اسلامی بخاطر مسأله فلسطین است، چرا که در صورت روی کارآمدن حکومت‌های مردمی در منطقه، دیگر جایی برای حضور اشغالگران در منطقه وجود نخواهد داشت.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل در بخش دیگر سخنانش اظهار داشت: اینکه گاهی صهیونیست‌ها و امریکایی‌ها، همچنان از موضوعی بنام طرح خاورمیانه بزرگ حرف می‌زنند، نه بخاطر توانمندی آنها در انجام چنین طرحی است، بلکه آنها تلاش می‌کنند از طریق تبلیغات کاذب و پروپاگاندا در طرف مقابل خود ایجاد ترس و رعب غیرواقعی ایجاد کنند. صهیونیست چنانچه از چنین قدرتی برخوردار بودند اینگونه به دور خود حصار و دیوار نمی‌کشیدند.

وی گفت: اکنون غاصبان قدس شریف در محدوده‌ای کوچک خود را گرفتار کرده‌اند و چنانچه مردم منطقه و جامعه جهانی آزادی‌خواه به اراده لازم دست یابند، اسرائیل در درون خود نابود خواهد شد.

سردار جزایری در پایان تصریح کرد: روز قدس به نماد وحدت جهانی علیه صهیونیسم مبدل شده است و هرچه می‌گذرد پایه‌های این نماد مستحکم‌تر می‌شود و  امریکا و صهیونیست‌ها سرانجام در برابر اراده منسجم جهانی چاره‌ای جز پذیرش واقعیت شکست ندارند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.